İgne oyasi yazma modelleri Oya örnekleri, Boncuk, Boncuklu desenler
İgne oyasi yazma modelleri Oya örnekleri, Boncuk, Boncuklu desenler

Basit Iğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

Yazma kenarı süsleme sanatı olan iğne oyası, el becerisi ile yapılan güzel örnekleri ile dikkat çekiyor. İşte sizlere basit iğne oyası yazma kenarı örnekleri!

1. Yapraklı Yazma Kenarı

Bu yazma kenarı örneğinde yaprak motifleri kullanılır. İki renkli ipliklerle yapılır ve oldukça şık bir görünüm kazandırır.

Yapraklı Yazma Kenarı

2. Çilekli Yazma Kenarı

Bu yazma kenarı örneği, çilek motifleri ile süslenir. Kırmızı ve yeşil tonlarda ipliklerle yapılan bu örnek, yazmalarınıza çok güzel bir görünüm katacaktır.

Çilekli Yazma Kenarı

3. Kalp Motifli Yazma Kenarı

Bu yazma kenarı örneği, kalp motifleri ile süslenir. Kırmızı ve beyaz ipliklerle yapılan bu örnek, romantik bir görünüm kazandırır.

4. Kelebekli Yazma Kenarı

Bu yazma kenarı örneği, kelebek motifleri ile süslenir. Renkli ipliklerle yapılan bu örnek, yazmalarınıza bahar havası katacaktır.

5. Gül Motifli Yazma Kenarı

Bu yazma kenarı örneği, gül motifleri ile süslenir. Pembe ve yeşil ipliklerle yapılan bu örnek, yazmalarınıza zarif bir görünüm kazandırır.

6. Boncuklu Yazma Kenarı

Bu yazma kenarı örneği, boncuklar ile süslenir. İstediğiniz renkte boncuklar kullanarak yapabileceğiniz bu örnek, yazmalarınıza şık bir görünüm katacaktır.

7. Dalgalı Yazma Kenarı

Bu yazma kenarı örneği, dalgalı motifler ile süslenir. İki renkli ipliklerle yapılan bu örnek, yazmalarınıza hareketli bir görünüm kazandırır.

8. Papatya Motifli Yazma Kenarı

Bu yazma kenarı örneği, papatya motifleri ile süslenir. Sarı ve beyaz ipliklerle yapılan bu örnek, yazmalarınıza baharın güzelliğini katacaktır.

9. Yıldızlı Yazma Kenarı

Bu yazma kenarı örneği, yıldız motifleri ile süslenir. Farklı renklerde ipliklerle yapılan bu örnek, yazmalarınıza farklı bir hava katacaktır.

10. Çiçekli Yazma Kenarı

Bu yazma kenarı örneği, çiçek motifleri ile süslenir. Renkli ipliklerle yapılan bu örnek, yazmalarınıza renkli bir görünüm kazandırır.