Apartman Karar Defteri Örneği Word indir
Apartman Karar Defteri Örneği Word indir

Doğalgaz Için Apartman Karar Defteri Örneği

Doğalgaz kullanımı, apartman yönetimleri için önemli bir konudur. Apartman sakinlerinin doğalgaz kullanımını düzenlemek, doğalgaz faturalarını düşürmek ve güvenliği sağlamak için bir apartman karar defteri tutulması gerekmektedir.

Doğalgaz İçin Apartman Karar Defteri Nedir?

Apartman karar defteri, apartman yönetimlerinin aldığı kararların kaydedildiği ve belgelendiği bir defterdir. Doğalgaz kullanımı gibi konularda alınan kararlar da bu deftere kaydedilir. Böylece, apartman sakinleri arasında doğalgaz kullanımı ile ilgili yaşanabilecek problemler önceden çözüme kavuşturulur ve apartman yönetimi tarafından alınan kararlar belgelendirilir.

Doğalgaz İçin Apartman Karar Defteri Nasıl Tutulur?

Doğalgaz için apartman karar defteri tutmak oldukça basittir. Yalnızca bir defter ve bir kalem yeterlidir. Defterin ilk sayfasına apartman yönetimi tarafından alınan doğalgaz kullanımı ile ilgili kararlar yazılır. Kararların tarihleri de kaydedilir. Sonrasında, her ay doğalgaz faturası ödeme zamanı geldiğinde, apartman yönetimi tarafından fatura tutarının ne kadar olduğu deftere yazılır ve her daireye düşen pay hesaplanır. Böylece, her dairenin doğalgaz faturası ne kadar olduğu defterde belgelendirilir.

Doğalgaz İçin Apartman Karar Defteri Örneği

Aşağıdaki tablo, doğalgaz için apartman karar defteri örneğidir:

Tarih Karar İmza
01.01.2021 Doğalgaz kullanım saatleri 06:00-09:00 ve 17:00-23:00 arasında olacak. Mustafa Bey
01.02.2021 Doğalgaz faturası 500 TL. Her daireye düşen pay 50 TL. Ayşe Hanım
01.03.2021 Doğalgaz tesisatı kontrol edildi. Herhangi bir problem yok. Ali Bey

Doğalgaz İçin Apartman Karar Defteri Örneği İndir

Aşağıdaki linkten, doğalgaz için apartman karar defteri örneği indirilebilir:

Doğalgaz İçin Apartman Karar Defteri Örneği İndir

Sonuç

Doğalgaz kullanımı, apartman yönetimleri için önemli bir konudur. Doğalgaz kullanımını düzenlemek, doğalgaz faturalarını düşürmek ve güvenliği sağlamak için bir apartman karar defteri tutulması gerekmektedir. Yukarıdaki örneği kullanarak, apartmanınız için bir karar defteri oluşturabilirsiniz.